Redakcja

normal_cover

foto:archiwum/redakcja – NRP

Redakcja nasza przedstawia bieżące wiadomości oraz ciekawe artykuły na temat polityki, kultury, gospodarki, wiary i religii, historii i przyszłości.LOGO

Dostarczanie rzetelnych informacji o współczesnej Polsce oraz świecie i edukowanie w duchu patriotyzmu, poszanowania tradycji i odpowiedzialności za ojczyznę. Jesteśmy istotnym źródłem informacji o Polsce i Kościele oraz świecie. Publikacje nasze wywołują żywe reakcje i dyskusję.

Drukujemy teksty znanych i lubianych autorów polskich i zagranicznych. Informujemy o prezentacji różnych autorów, tak „z pierwszej ręki” jak i przedruki, traktujące o najistotniejszych problemach Polski i Świata. Kluczem doboru treści, nie jest zgodność poglądów autorów publikacji z poglądami naszymi, lecz decyduje imperatyw ważności tematu.

red

Biuro – NRP

Poglądy prezentowane przez autorów tekstów, nie zawsze podzielamy i zgadzamy się z nimi. Uznając jednak, że wszelka wymiana poglądów i wiedzy, jest pożyteczna dla życia publicznego – prezentujemy nawet kontrowersyjne opinie, pozostawiając naszym czytelnikom pod ich osąd. Serdecznie zapraszamy do naszych stron!

Przekaż dalej wiadomość!

151104.jpg

foto: archiwum/ Polskie łany

adam1Redaktor naczelnyAdam Pawlak – Robaszkiewicz

anna1Sekretarz  Anna Goshton- Kowalski

antonAdministratorAntoni Odyniec

LOGO-1